Máte viac ako 18 rokov?

Kliknutím na áno potvrdzujete svoj vek.
vinice vinarstvo rychel

O vinárstve

Čaro z našich viníc

Vinárstvo Rychel

Môžeme si dovoliť povedať, že sme tradičné vinárstvo keďže výroba vína bola súčasťou života už mojich prarodičov.

Naša rodina žije v Modre, čo už samo značí o tom, že sme v samotnom srdci Slovenského vinárstva. V roku 1996 sa môj otec Jaroslav rozhodol svoj život zmeniť. Práca mu nikdy nebola proti srsti, mal rád prírodu a víno mu bolo veľmi blízke a tak jeho kroky viedli k založeniu vinárstva. To ešte netušil, že zmení aj môj život.

Rokmi nadobúdal skúsenosti, budoval značku Rychel . Zo zákazníkov sa stávali známi a priatelia. Z pár riadkov vinohradu, sa postupne stalo päť hektárov. Posúval úroveň nášho vinárstva a vína samotného ďalej. Jeho vízia bola vytvoriť hodnotu ktorá pretrvá a ktorá bude odrazom jeho snahy a cieľavedomosti, Zároveň však vytvoril tradíciu, ktorú sa snažíme teraz zachovať a budovať ďalej.

Objavte naše vína
Rychel vino

1996

Naše rodinné vinárstvo Rychel bolo založené roku 1996.

Odporúčame z našej ponuky

Víno ako darček
Tradičné odrody
Tá pravá vôňa
Vhodné na archiváciu

Viac než víno

Objavte Malokarpatskú vinohradnícku oblasť inak

Portfólio značky Rychel buduje Malokarpatská vinohradnícka oblasť samotná. jedná sa o odrodové vína, ktoré už majú históriu v Slovenskom vinohradníctve a svoje miesto si zaslúžia držať aj v súčastnosti. Či už Silvánske zelené, Rizling vlašský alebo Svätovavrinecké, všetky tieto tradičné vína nájdete v našej ponuke.

Kontakt